Apartman Böcek İlaçlama

Apartman Böcek İlaçlama

 

Genel olarak apartmanlarda sıkça karşılaştığımız böcek türleri hamam böceği, kalorifer böceği, pire ve kenelerdir. Bu böcek türleri kanalizasyondan ve sokaklardan binalara ulaştığı için çok tehlikeli ve sağlık sorunu barındıran böceklerdir. Her gün içerisinde bulunduğumuz binalarımız bu böcekler yüzünden ciddi sorunlar teşkil etmeye başlar. İlaçlama yapılmadığı takdirde sağlık sorunları günden güne artmaya başlar.

Usta İlaçlama olarak büyük- küçük apartman fark etmeksizin ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Böceklerin en kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları yerlerden biri de apartmanlardır. İlaçlama yapılmadığı takdirde  üreyerek tüm binayı sarabilir ve evlerinize yuva yapabilirler.

Apartmanlar yılda 2 kez olmak üzere yaz başı ve ortası olarak ilaçlanmalıdır. Bunun sebebi ise bu dönemlerde böceklerin oldukça yaygınlaşmasıdır. İlaçlama yaptırdığınız takdirde binanızdaki sağlık tehlikesi ortadan kalkar ve daha rahat bir yaşam sürersiniz.

İlaçlama hizmetimiz de tüm merdiven boşlukları dahil olmak üzere bina girişi, kazan dairesi, su saatleri, hidrofor dairesi, kömürlük, otopark, bahçe vb tüm alanlar ilaçlanmaktadır.

İletişim Adreslerimiz Tıklayarak Arayabilirsiniz:

Gsm: 0(542) 308 76 76 
Gsm: 0(542) 308 76 77
Ofis: 0(216) 308 76 76 

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...