Haşere İlaçlama

HAŞERE İLAÇLAMA

Haşere İlaçlama Nedir ?

Haşere ilaçlama, doğada bulunan kemirgen veya sürüngen hayvanların insan sağlığına zararını önlemek amacıyla yapılan ilaçlamalardır.

Haşere İlaçlama Neden Yapılmaktadır?

İlaçlanmayan bölgelerde bu zararlı hayvanlar üreyebilir ve sağlığınızı tehlikeli bir biçimde etkileyebilir. Böcekler üzerlerinde bol miktarda bakteri taşır ve bu bakterileri bulundukları ortama yayarlar. Bakterilerin beraberinde getirdiği hastalıkları önlemek amacıyla ve bir daha aynı ortamda bulunmamaları için ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Profesyonel ekibimizle birlikte son teknoloji ile geliştirilmiş ilaçlama aletlerimizle sizleri bu dertten kurtarıyoruz. 1.sınıf kalitede olan ilaçlarımız sayesinde etrafta kötü bir koku meydana gelmemektedir.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?

Sıcak ve nemli ortamları oldukça seven böcekler, önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Her ne kadar bireysel bir çalışma yapsanız da kesin sonuç alamazsınız. Böcek türlerinin içlerinde zehirli olanları da bulunmaktadır. Bu böceklerle temas etmeniz durumunda ciddi problemler yaşayabilirsiniz.

Peki Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

  • İlaçlama yapılacak ortam hazır hale getirilir.
  • İlaçlama yapılacak bölgeden çocuklar ve kullanılan eşyalar uzaklaştırılmalıdır.
  • İlaçlama yapılırken personelin tulum, eldiven ve maske gibi iş kıyafetlerini giymesi oldukça önem arz etmektedir.
  • İlaçlama işlemine başlanılan sırada ortamdaki eşyalar korunmalı veya iyi bir şekilde koruma altına alınmalıdır.
  • İlaçlama işlemi bittikten sonra en az 2 saat ilaçlanan bölgenin havalandırılması gerekmektedir.

Sizler de ilaçlama yaptırmak ve böceklerden kurtulmak için bizlerle iletişime geçebilir veya fiyat bilgisi için firmamızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara...