Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümcekler her alanda yaşayabilen canlılardır. Örümceklerin ağız kısımlarında ki dişlerinde zehirler bulunur.  Örümceklerin biyolojik yapıları nedeniyle bel kısımları çok incedir. Gövde kısımlarında ki uzun bacakları sayesinde kolaylıkla hareket edebilir ve ağlarının üzerinde yürüyebilirler.

Örümcekler yiyecek ihtiyaçlarını böceklerle karşılarlar. Örümceklerin 3-4 tane gözleri vardır bu sebeple avlarını kolaylıkla izleyebilir ve avlayabilirler.

Örümcekler ısırdıkları insanları zehirler ve ölüme sebebiyet verecek sağlık sorunlarını ortaya çıkarır.  Örümcekler karanlık ve loş ortamlarda saklanır. Yaşam alanlarımıza saklanıp üremeye başlarlar. Örümcek ısırıklarında acilen doktora gidilmeli ve tedavi olunmalıdır.

Örümcekler; bahçelerde, apartmanlarda, gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarda sıklıkla görülen haşere türlerindendir. Örümcek bulunan alan ilaçlanmadığı takdirde zehirlenmelere ve insan sağlığını olumsuz etkileyecek hastalıklara davetiye çıkarır.

Usta İlaçlama olarak, örümcek ilaçlama alanında profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İletişim Adreslerimiz Tıklayarak Arayabilirsiniz:

Gsm: 0(542) 308 76 76 
Gsm: 0(542) 308 76 77
Ofis: 0(216) 308 76 76 

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...