Böcek İlaçlama

İstanbul Türkiye geneline nazaran en kalabalık olan ve yerleşim alanının en fazla bulunduğu şehirdir. Hem Asya yakası hem Avrupa yakası giderek yaşam alanı bakımından gelişmekte ve genişlemektedir. İnşaat sektörünün giderek artması, alt yapı sisteminin belirli bir noktada yetersiz kaldığı durumları oluşturmaktadır. İşte bu gibi unsurlar göz önüne alındığı zaman da her zaman için çeşitli alanlar neticesinde sorunlar da yaratılmış olabilir. Kalabalık bir yerleşim yeri giderek artan nüfuza işaret eder. Yeni inşaat alanları, bazı canlıların doğal ortamlarının tahribatını gözler önüne serer. Özellikle doğada yalayan birçok böcek türü, haşere türü, donanım tahribat altında kalması nedeni ile kendilerine yeni yerleşim yerleri arar. Özellikle binalar, iş yeri, fabrika ya da evler de haşere türlerinin istediği doğal yaşam ortamı olabilir. Hem ısı bakımından uygun sıcaklığa sahip, barınma ihtiyacını karşılayacak alanlardır. Hem de gıda sorununu çözebildikleri bir alandır. Fare, pire, uçabilen ya da yürüyebilen haşere türleri, böcekler bu tip canlılardır. Bunların yaşam alanlarımızda görülmesi insan için tehlikeli bir duruma işarettir.

Böcek ilaçlama her alana uygulanabilir bir işlemdir. İç mekan için ya da dış mekan için farklı ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Hem mevcut durumda olan böcekleri yok etmek amaçlı hem de dışarıdan böcek gelmesini engellemek amaçlı yapılmaktadır. Bu sayede böcek ilaçlama işlemine ilişkin olarak profesyonel şekilde hizmet alabilmeye odaklı sizler de böcek ilaçlama işlemini vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

Böcek ilaçlama hizmeti almak için güvenilir firma ile çalışmak yaşam alanlarınız için de önemlidir. Bu nedenle böcek ilaçlama işlemi yapmadan önce güvenilir bir firma bulmak ve garantili ilaçlama hizmeti almak önemlidir. Bu sayede böcek ilaçlaması yapılırken tam sonuç alınması uygundur.

Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama hizmeti, böcekleri yok etmek amacı ile yapılmaktadır. Böceklerin yok olması insan sağlığını tehlikeden korur. Çünkü böcekler insanların yaşam alanlarına girmektedir. İnsan yaşam alanında bulunması ciddi sağlık sorunlarına ve birtakım kalıcı hastalıklara yol açabilmektedir. Bu gibi olumsuz koşullar göz önünde bulundurulduğu zaman böcek ilaçlama hizmetinin alınması da insan için elzem olabilmektedir.

Böcek ilaçlama hizmeti talebinde bulunmak için Türkiye genelinde profesyonel olarak çalışan çok fazla firma bulunmaktadır. Bizler de İstanbul genelinde Asya ve Avrupa yakasında hizmet sağlayan bir firmayız. Kaliteli ve çözüm odaklı sunmuş olduğumuz ilaçlama hizmetleri beraberinde profesyonel çalışmalar getirmektedir. Müşterilerden tam olumlu destek almaktayız. Bunu da sağlamış olduğumuz garantili böcek ilaçlama hizmetine borçluyuz.

Olası böcek istilası sorununu çözümlemek için çalışmalar sunmaktayız Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zararı bulunmayan ilaçlar ile ilaçlama yapmaktayız. Bu sayede evcil hayvanlarınızın ve sizlerin sağlığını da yapılan böcek ilaçlama işlemleri ile birlikte koruma altına almaktayız.

Böcek İlaçlama Yapılan Alanlar

Firmamız böcek ilaçlama hususunda geniş ve kapsamlı bir alan içinde çalışma sağlamaktadır. Bu çalışma alanları İstanbul’ un genelinde sunulmaktadır. Asya yakası ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçe ve semtlere böcek ilaçlama hizmeti sunulur. Ayrıca iç mekan ilaçlamaları dahilinde ev, ofis, iş yeri ve fabrikalarda böcek ilaçlaması yapılır. Dış mekan ilaçlaması olarak da, balkon, teras, bahçe, ilaçlamaya müsait açık alanlar ve fabrika, atölye alanlarında böcek ilaçlama işlemi yapılabilmektedir. Böcek ilaçlama hususunda çalışmalarımızdan yararlanmak için, böceğin türüne uygun nitelikte, kesin ve garantili ilaçlama hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Tüm haşerelere karşı kesin ve etkili çözümler ile birlikte bu alandan yararlanabilirsiniz. Böcek ilaçlaması yapılan alanlar insan sağlığı açsından güvenilir kılınmaktadır. Yapılan ilaçlama işleminin etkisi geçince yaşam alanları kullanıma açılır. Bu sayede daha garantili bir sistem ile böceklerden arındırılmış yaşam alanlarında uzun vadeli olarak böcek istilası yaşamadan bulunmak mümkündür. Var olan sorundan kurtulup bir de dışarıdan ekstra başka haşere gelmesini önlemek önemli bir çalışmadır. Firmamız da ilaçlama şirketi bünyesinde profesyonel bir çalışma sunmaktadır. Profesyonel olarak oluşturulan ekibimiz, İstanbul’ un her yerinde aynı kalitede hizmet vermektedir. Aynı kalitede ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçların metrekareye göre ve iç mekan, dış mekan alanlara yönelik kullanımları değişebilir. Bunun dışında aynı standartlar çerçevesinde ve aynı profesyonel çalışma alanları bünyesinde böcek ilaçlaması yapılmaktadır.

İlaçlama Yapılan Böcek Türleri

İlaçlama yapılan böcek türleri haşere grubundadır. Haşere grubunda; hamam böceği, kakalak, tesbih böceği, gümüş böceği, halı böceği, kalorifer böceği gibi ev ortamında yaşayan ve yürüyebilen haşerelerdir. İlaçlama yapılması ve bu böceklerden ilaçlama yolu ile kurtulmak gereklidir. Sivrisinek, kara sinek ve güve uçabilen haşere türündedir. Ayrıca uçan hamam böcekleri de bu sınıfa girer. Bu nedenle bu grubun da ilaçlanması uygundur.

İlaçlama yapılan böcek türlerinin yanında kemirgenler için de ayrı ilaçlama yapılması uygundur. İlaçlama yapılarak haşerelerden tamamen kurtulmak mümkündür. Bu sayede güvenilir yaşam alanları oluşturulur. Sizler de böcek istilasını önlemek amacı ile ilaçlama yapılacak olan böcek türleri üzerinden daha temiz ve daha güvenilir yaşam alanları yaratabilirsiniz. Olası bir böcek istilasını önlemek amacı ile böcek ilaçlaması için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede, hızlı ve etkili çözümler için böcek ilaçlama firmasından yararlanmak evlerde, ofislerde ya da haşere bulunan iç ve dış mekanlarda elzem olmaktadır.

Böceklerin Zararları

 • Böcekler insanı ısırır. Deri hastalıklarına neden olur.
 • Böceklerin bir kısmı zararlı haşerelerdir. Bu haşereler bulundukları ortama hastalık yaymaktadır.
 • Tifo, dizanteri, kolera, astım ve alerjik reaksiyon gibi hastalıkları yayarlar.
 • Tahtakurusu ya da kalorifer böceği, kırkayak gibi yürüyen haşereler mobilyaları kemirerek bunlara zarar vermektedir.
 • Fareler en çok zarar veren kemirgenlerdir ve bu özellikleri nedeni ile hem maddi hem manevi zarara neden olur. İnsanların hastalanmalarına ve ciddi oranda sağlık problemleri yaşamalarına neden olmaktadır.
 • Karınca istilalarının yaşanması nedeni ile yaşam alanları ciddi boyutta tehlikeye girebilir.

Böceklerin zararlarından korunmak için en önemli etmen profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım almak ve tam donanımlı ilaçlama işlemi yapılmasını sağlamaktır. Bireysel ilaçlama, böcekler ile kişisel mücadele ne yazık ki görünen böcekleri öldürür. Görünmeyen yani yuvada saklanan ya da yuvada bulunan yumurtaların da bir süre sonra çıkacağını unutmamak gerekir. Bu gibi durumlar nedeni ile böceklerin zararlarından korunmak amacıyla sizler de böcek ilaçlaması yaptırmalısınız.

Böcek İlaçlama Hizmeti Almayı Unutmayın

Böcek ilaçlama hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulur. İç mekan ya da dış mekan kapsamında, böcek istilasının olduğu her yer için bizleri arayabilirsiniz. Güvenilir hizmet ve kesin etkili sonuçlar ile birlikte böcek ilaçlama hususundan sizler de kapsamlı şekilde yararlanabilirsiniz. Böcek ilaçlama talepleriniz içini bilgi almak ve böcek tespiti hususunda randevu almak aracılığı ile bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için ve böcek ilaçlama hizmetinden uygun fiyat koşulları ile yararlanmak adına 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir hizmet, kesin ve çözümcü odaklı yaklaşım ile birlikte, uzman kadro, profesyonel oluşturulmuş ekip sizleri beklemektedir. İstanbul’ un her yeri için bu kapsamlı hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm yaşam alanlarınız için, iç mekan ve dış mekan ilaçlama hizmeti almayı unutmayın.

Böcek ilaçlama İstanbul firması, İstanbul ilinin her yerine profesyonel olarak böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Bilindiği üzere böcekler, dünyanın en hızlı ve en çok şekilde üreyen canlılardandır. İlaçsız yok edilemeyen bu haşereler, oldukça küçük deliklere dahi girebilir ve bu alanlarda kolaylıkla yaşayarak yumurtalarını bırakabilirler. Böcekler, küçük ve sayıca fazla olmaları nedeniyle dünya hayvan nüfusunun yaklaşık %90’ını oluşturmaktadır.

Haşereler, öyle dayanıklıdır ki su içerisinde nefes almadan birkaç gün dayanabilirler. Hal böyle olunca haşerelerden kurtulmak doğal yöntemlerle imkânsız hale gelmektedir. Oldukça hızlı üreyen bu canlılar, yıl içerisinde binlerce yumurta bırakabilirler ve bu yumurtaların neredeyse tamamına yakını gelişimlerini tamamlayarak yeni birer haşere haline gelirler. Bu durumda insanların yaşadığı yaşam alanı kısa süre içerisinde haşere istilası problemiyle karşı karşıya gelebilmektedir. Bu haşereler, ayrıca bulabildiği her şeyi yiyebilen canlılardır. Et ve kan ile beslenen haşere türleri insan derisini ısırarak kaşıntılı kabarıklıklara neden olabilmektedir. Ayrıca uzun süre haşere ısırığına maruz kalmak zehirlenmelere de neden olabilir.

Böcekler, ayrıca insanlar için zararlı olan birçok bakteriyi üzerlerinde taşımaktadır. Bu canlılar, özellikle etrafta kimsenin olmadığı vakitlerde eşyaların, kıyafetlerin, mobilyaların hatta yiyeceklerin üzerinde gezinerek bakterileri ve yumurtaları bu alanlara saçabilirler. Uzun süre haşerelere maruz kalmak küçük çocuk ve bebekler için oldukça zararlıdır. Ayrıca ciddi sağlık sorunlarına da sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle haşerelere acilen müdahale edilmesi gerekmektedir. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak, en kısa süre içerisinde haşere istilasında kurtulmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama İstanbul

Ülkemizde, yaşam alanlarında görülen böcekler genellikle hamam ve kalorifer böcekleri, pireler ve örümcekler gibi sıralanmaktadır. Bu hayvanlar, ayrıca oldukça hızlı şekilde üreyebilen hayvanlardır. Öyle ki tek bir böcek bile kısa süre sonra bir böcek istilası yaratabilir. Ayrıca evlerin çok fazla eşya ille dolu olması da böceklerin ve böcek yumurtalarının saklanması için daha fazla olanak sağlamaktadır. Hal böyle olunca bu haşerelerden kurtulmak çok daha zor bir hale gelmektedir.

Böcek ilaçlama İstanbul firması, uzman ve personel ekibi ile evinizde bulunan tüm böceklerin en çok yaşadığı yerleri tespit ederek kısa süre içerisinde sizi haşere istilası probleminden kurtarmaktadır. İlaçlama İstanbul firması tarafından gerçekleştirilen tüm ilaçlama işlemleri, uluslararası standartlara uygun şekilde yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan ilaçların ve yöntemlerin insan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi söz konusu değildir.

Böcek İlaçlama

Sıcak havaların gelmesi ve özellikle böceklerin daha hızlı üremesi kişilerin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Özellikle bu böceklerin yayılmasını engellemek ve böceklerden kurtulmak için kişiler böcek ilaçlama işleminde bulunabilirler. Böcekler çeşitli yaşam alanları içerisinde bulunmaktadır. Kişiler bu haşerelerle mücadele etmek için profesyonel olarak destek alabilirler. Aynı zamanda da kişiler genel olarak bu işlemlerin pahalı olduğunu düşünmektedir fakat bu işlemler oldukça uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Bununla beraber bu işlemlerin bireysel olarak yapılmaması gerekmektedir. Bireysel olarak yapılan ilaçlama işlemleri kişilerin hayatlarını tehlikeye atmaktadır.

Kişiler profesyonel bir şekilde destek alarak, böceklerden kurtulabilirler. Böcekler üredikleri ortamlarda ve gezdikleri ortamlarda yüksek oranda mikrop bırakmaktadır. Bununla beraber insan sağlığını tehlikeye atan bakterileri üreyen böceklerin yok edilmesi gerekmektedir. Kişiler firmamızla iletişime geçerek, böcek problemlerini yok edebilirler. Sıcak havaların oluşmasıyla sürekli üreyen böcekler özellikle yaydıkları mikroplarla oldukça tehlike oluşturmaktadır. Kişiler sağlıklı bir yaşam ortamı için özellikle, böcek ilaçlama işlemlerinde bulunabilirler.

Yaşam alanlarımızı korumak, hem sağlık açısından hem de daha iyi bir yaşam içerisinde olmak için oldukça önemlidir. Yaşam alanımızı korumak amacıyla yapılan hizmetlerden biri de böcek ilaçlama hizmetidir. Yaşadığımız coğrafya nedeniyle böcek türleri oldukça fazladır. Tüketiciler her ne kadar kendi imkanlarıyla çözüm oluşturmaya kalksa da tam anlamıyla çözümden kurtulamazlar. Tabi ki bireysel olarak önlem alınabilir fakat yoğun bir böcek üremesi veya artması söz konusuysa profesyonel bir firmadan böcek ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Böcek İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Böcek ilaçlama işlemi için kişilerin profesyonel olarak destek almaları gerekmektedir. Bununla beraber kişiler kalıcı etki almak için böcek problemlerine göre ilaçlama işlemi talep etmeleri gerekmektedir. Böcek ilaçlama işlemi oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Kişiler bireysel olarak bu işlemleri yaptırmaması gerekmektedir, kişiler sağlığını zarar vermemek için bu işlemi profesyonel bir ekibe yaptırabilirler. İlaçlama yapılacak olan ortamın önceden hazırlanması gerekmektedir daha sonrasında ise ilaçlama yapılacak olan alanlarda çocukların ve yiyeceklerin uzak tutulması gerekmektedir.

Bununla beraber hassas eşyaların emniyete alınması ve saklanması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz, yapılan işlemlerde güvenlik önlemlerini tam olarak almaktadır. Bununla beraber böcek ilaçlama işlemi sırasında kişilerin eşyalarını tam olarak kaldırılması gerekmektedir. İşlem sonrasında ise kişilerin malzemelerini temizlenmesi gerekmektedir. Bundan sonra ise en az evin iki saat boyunca havalanması gerekmektedir. Özellikle sağlıklı bir yaşam ortamı için kişilerin, profesyonel bir ekip tarafından yardım alması gerekmektedir. Aynı zamanda da kişilerin, düzenli olarak böcek ilaçlama talep etmesi oldukça önemlidir.

Böcek İlaçlama Hangi Alanlarda ve Yerlerde yapılmaktadır?

Tüm alanlarda böcek ilaçlama yapılabilmektedir. Profesyonel ekibimizle birlikte kullandığımız özel kimyasal böcek ilaçları ile kokusuz ve zararsız bir ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Aşağıda hangi alanlarda ilaçlama yaptığımız belirtilmiştir.

 • Ev, Konut ve Bütün Dairelerde.
 • Villa, Bahçeli Konut, Müstakil Dairelerin hepsinde.
 • İşyeri, Ofis, Mağaza ve Dükkan gibi bütün ortamlarda.
 • Hastane, Otel, Restoran gibi sürekli insanların giriş – çıkış yaptıkları yerler.
 • Okul, Kreş ve tüm eğitim hizmetlerinde.
 • Tarla, Bahçe, Bostan vb. alanların hepsinde.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

 • Tek daire fiyatı: 100 TL
 • 1 ve 3 Daire Arası: 150 TL
 • 4 ve 5 Daire Arası: 200 TL
 • 6 ve 10 Daire Arası: 350 TL
 • 10 ve 20 Daire Arası 500 TL
 • 20 ve 30 Daire Arası: 650 TL
WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...