Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fareler sadece günümüzün sorunu değildir. Uzun yıllardır insanların mücadele ettiği bir sorundur. Genel olarak fare ilaçlama konusunda insanlar kendi yöntemlerini denemiştir. Fakat eski yöntemler hızlı sonuç vermez ve sabır gerektirir.

Fareler elastik yapıları nedeniyle en küçük deliklerden bile rahatlıkla geçebilmektedir. Bu yzden yakalanmaları oldukça zordur. Kesin çözüm için ilaçlama yöntemini tercih etmeniz gerekmektedir.

Fare İlaçlamayı Ne Zaman Yaptırmalıyız?
Fare ilaçlama hakkında yanlış bilinen bilgi de bu yazıda bulunmaktadır. Farklı böcek ve türlerde olan hayvanlar belirli mevsimlerde ilaçlanabilir. Fakat fareler için bu geçerli değildir. Hem sıcak hava şartlarında hemde soğuk havalarda yaşamlarını sürdüren bu hayvanlar için mevsim ayrımı yoktur. Usta İlaçlama olarak evinizde fareyi gördüğünüz veya şüphelendiğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Fare ilaçlama alanlarında hizmet veren firmamız sizlere her zaman en iyisini ve en sağlıklısını sunmaktadır.

Fare Türleri Hangileridir?
Yaşadığımız coğrafyasında birbirinden farklı bir çok fare türü vardır. Bu fare çeşitlerini sizler için sıraladık.

Ev Faresi Türü : Boyları 10-15 cm arası olan bu fareler evin bir çok bölümünde kendilerine yuva yapabilmektedirler

Çatı Faresi Türü : Tırmanma kabiliyetleriyle karşımıza sıklıkla çıkan bu fareler çatılarda yaşamlarını devam ettirir ve üremeye devam ederler.

Lağım Faresi Türü : Şehirlerin kanalizasyon ve kirli sularında yaşadıkları için sağlık yönünden büyük risk taşıyan bu hayvanlar taşıdıkları bakterileri ve hastalıkları da beraberinde bizlere getirirler.

Tarla Faresi : Bu fareler genelde kırsal bölgelerde görülür. Ekinlere zarar verdikleri için maddi kayıplara neden olurlar.

Pamuk Faresi : Pamuk tohumlarından beslendikleri için bu isim verilmiştir. Yine kırsal bölgelerde sıklıkla karşılanır.

Keseli Fare Türü : Ufak böceklerle ve tohumlarla beslenen bu fare türleri genellikle yüksek rakımlı yerlerde yaşarlar.

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...