Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama şirketi, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir semti ve diğer tüm Anadolu yakasında bulunan semtlere de hizmet veren bir şirkettir. Özellikle evinizde böcek problemi yaşamaktaysanız ilaçlama dışında bu sorunu diğer yöntemlerle çözmeniz imkansızdır. Böcekler, haşere olarak tabir edilen ve tüm hayatlarını yiyecek-çiftleşmek denklemi üzerine kuran hayvanlardır. Oldukça küçük boyutta olduğundan her yere girebilirler ve bulundukları çoğu yere yumurtalarını bırakırlar. Böcek yumurtalarının %90’ından yeni böcekler çıkarken kalanları ölür. Böceklerin hızla evinizi sarmasının nedeni budur. Bir böcek çiftleştikten sonra 1000’e yakın yumurta bırakabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelinince evinizi bu zararlı hayvanlardan kurtarmanın tek yolu böcek ilaçlama yöntemidir.

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama şirketi olarak, hizmet karşılığında aldığımız ücretin karşılığını tamamen vermek için oldukça profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Şirket olarak böcek ilaçlama yöntemlerimiz kokulu, kokusuz veya jel gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Özellikle evinde küçük çocuğu olanlar ve evcil hayvanlar besleyenler böcek ilaçlama fikrine çok sıcak yaklaşmamaktadırlar. Bunun nedeni böcek ilaçlarının kokusunun bebeklerine veya evcil hayvanlarına zarar vereceğini düşünmeleridir. Ancak Ataşehir böcek ilaçlama hizmetinin sunduğu kokusuz böcek ilaçlama ile artık bu problem olmaktan çıkıyor. Ancak isteğe bağlı olarak kokulu böcek ilaçlama da yapılabiliyor. Bu ilaçlama türü sonrasında kişiler evlerine belirli bir süre giremiyorlar. Ataşehir böcek ilaçlama şirketinin ilaçlama yaptığı alanlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Alışveriş Merkezleri,
 • İşyerleri ve ofisler,
 • Konutlar,
 • Fabrikalar,
 • Çiftlikler,
 • Hastaneler
 • Oteller

Ataşehir Böcek İlaçlama Şirketi

Böcekler dünya var olduğundan beri varlar ve var olmaya da devam edecekler. Onlarla barış içinde yaşasak da yaşam alanlarımızda uzak tutmakta fayda var. Çünkü böcekler insanlar için oldukça zararlıdır. Isırabilir, üzerlerinde taşıdıkları bakterileri eşyalarımıza, yiyeceklerimize ve cildimize bulaştırabilirler. Özellikle yaz aylarında böceklerde çoğalma görülebilmektedir. Böcekler de bazı hayvanlar gibi kış uykusuna çekilirler. Yaz ayları onların yumurtlama dönemidir. Eğer yaşam alanınızda bir haşere problemiyle uğraşmaktaysanız Ataşehir böcek ilaçlama şirketi ile kısa süre içerisinde bu problemden kurtulabilirsiniz. Firmamız, sunduğu profesyonel hizmet ile oldukça iyi geri dönüşler almaktadır ve özellikle Ataşehir semtinde en çok tercih edilen böcek ilaçlama şirketlerinden biridir.

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama firması, aktif olarak başta Ataşehir semti olmak üzere tüm İstanbul’un Anadolu yakasına böcek ilaçlama hizmeti veren profesyonel bir firmadır. Böcekler, dünya var olduğundan beri insanoğlunun en büyük problemi olan canlılardan biridir. İnsan yaşam alanlarında onlarla birlikte yaşayan bu zararlı canlılar, uzun süreli temas halinde oldukça büyük hastalıklara sebebiyet verebilir. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan haşereler, eşyalar veya evcil hayvanlar ile birlikte yaşam alanlarına yerleşebilir ve kısa süre içerisinde üreyebilir. Öyle ki yetişkin bir böcek yıl içerisinde yüzlerce yumurta bırakabilir ve bu sayede böcek istilası problemi oluşur. Bu zararlı haşereler birçok koşula dayanıklıdır. Öyle ki su içerisinde bile birkaç gün hayatta kalabilen bu canlılar, insan yiyecekleriyle de beslenebilir. Yiyecek bulamayan haşereler diğer böceklerle ve böcek dışkılarıyla beslenerek hayatta kalabilirler. Kan ile beslenen böcek türleri de sizi, küçük çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı gün içerisinde defalarca kez ısırabilme eğilimine sahiptir. Kendilerine has birçok bakteri türü taşıyan bu hayvanlar, insan vücudu ile uzun süreli temas haline geçtiğinde ölümcül hastalıklara sebebiyet verebilirler.

Haşereler, genellikle insanların pek ortalıkta olmadığı gece vakitleri aktif olarak gezmektedirler. Bu vakitlerde eşyaların, mobilyaların ve hatta yiyeceklerin üzerinde gezerek bu bölgelere yumurtalarını ve mikroplarını saçarlar. Eğer siz de bir haşere istilası problemi ile baş etmeye çalışmaktaysanız Ataşehir böcek ilaçlama firması ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde istila probleminden kurtulabilirsiniz.

Ataşehir Haşere İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda ödediğiniz paranın karşılığını tam manasıyla alabilmek için kurumsal ve profesyonel bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir. Ataşehir haşere ilaçlama firması, profesyonel ve deneyimli ekibi ile böcek probleminden kurtulmanız için elinden geleni yapacaktır. Çalışma prensibimiz gereği, ilaçlama işleminden önce haşere istilası yaşanan yere gelerek haşere türü tespit edilmektedir. Ardından bölgeyi istila eden haşere türüne en uygun ilaçlama türü yapılmaktadır. İlaçlama şekillere 3’e ayrılmaktadır. Bu ilaçlama şekilleri kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama türleri olarak değişkenlik göstermektedir. Kokulu ilaçlama bilinen klasik bir yöntemdir ve bu işlemden sonra kişilerin bir süre ilaçlanan alandan uzak durması gerekmektedir. Kokusuz ilaçlama yöntemi ise genellikle küçük çocuğu veya evcil hayvanı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir ve işlemden sonra ilaçlanan alandan uzak durmaya gerek yoktur. Jel ilaçlama yöntemi ise genellikle kurtulması zor olan haşere türlerinde tercih edilmektedir.

Ataşehir böcek ilaçlama şirketi, sadece ev gibi yaşam alanlarına değil birçok alana böcek ilaçlama işlemi uygulanmaktadır. İlaçlama yapılabilecek alanlar ev, otel, alışveriş merkezi, çiftlik, depo, apartman, hastane, işyeri ve otel olarak sıralanabilir. Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için resmi iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Pire İlaçlama

Ataşehir pire ilaçlama firması, pire ile mücadele ettiğiniz alanlarda gerekli hijyeni sağlamak ve size haşerelerden kurtulmuş bir yaşam alanı sunmak için profesyonel bir şekilde böcek ilaçlama hizmeti sunan bir firmadır. Pireler, genellikle hayvanlardan evlere bulaşan ve oldukça zararlı olabilen bir haşere türüdür. Genel olarak hayvanları ısırdığı düşünülen pireler, insanları da ısırabilmektedirler. Pire ısırıkları insan vücudunda büyük dezenformasyonlara ve bazı durumlarda çeşitli hastalıklara neden olabilmektedir.

Pirelerden, haşere istilasına uğramış alanı temizleyerek veya eşyaları yıkayarak kurtulmak ne yazık ki mümkün değildir. Oldukça inatçı olan pireler, deterjan gibi kimyasallara ve marketlerde satılan kutulu böcek ilaçlarına ne yazık ki oldukça dayanıklıdır. Böyle bir durumda verilebilecek en mantıklı karar profesyonel bir böcek ilaçlama hizmeti sunan bir firma ile birlikte evinize pire ilaçlama işlemi yaptırmaktır. Eğer siz de pire sorunuyla baş etmeye çalışmaktaysanız resmi iletişim numaralarından Ataşehir pire ilaçlama firmasına ulaşarak kısa süre içerisinde pirelerden kurtulabilirsiniz.

Birçok pire çeşidi bulunmaktadır ve bu pire çeşitlerine göre kullanılan ilaçlar ve aletler değişkenlik göstermektedir. Ataşehir pire ilaçlama şirketi, uzman ekibiyle birlikte yaşam alanınızı istila etmiş olan pire çeşidini tespit ederek ilaçlama esnasında en uygun ilacı kullanmaktadır. Ülkemizde yaşayan ve en sık görülen pire çeşitleri kedi ve köpek piresi, insan piresi, kuzey sıçanı piresi ve doğu sıçanı piresi olarak sıralanabilmektedir.

Ataşehir Pire İlaçlama

Pireler, halk arasında haşerelerin en tehlikeli olanları şeklinde nitelendirilmektedir. Bu durumun sebebi bir pirenin gün içerisinde sizi, çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı defalarca kez ısırabilme özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca bu hayvanlar oldukça hızlı üreyebilme özelliğine de sahiptir. Öyle ki yetişkin bir pire yıl içerisinde milyonlarca yumurta bırakabilme özelliğine sahiptir. Uygun koşullar sağlandığında pire yumurtalarının tamamına yakını gelişimlerini tamamlayarak yeni birer haşere haline gelmektedir. Soğuk mevsimlerde doğu koşullarında ölen pireler, yaşam alanlarınızda hayatını devam ettirmek için gereken ısıyı bulacaktır. Gerektiği taktirde bu haşere türleri aylarca beslenmeden yaşamlarını devam ettirebilir. Yiyecek hiçbir şey bulamadıklarında diğer pirelerin dışkıları ile beslenen pirelerden geleneksel yöntemlerle kurtulmak ne yazık ki oldukça düşüktür denebilir. Ataşehir pire ilaçlama firması, profesyonel ve deneyimli ekibi ile birlikte haşerelerden kurtulmanız için hizmetinize hazırdır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Firmamız, pire ilaçlama fiyatları konusunda rakiplerine oranla en uygun fiyatla birlikte kesin çözümler sunarak hem Ataşehir semtinde hem de İstanbul genelinde tercih sebebi olmaktadır. Pire ilaçlama işlemi sırasında kullanılan ilaçlar ve ekipmanlar, insan sağlığı açısından kesinlikle tehdit sebebi olmamaktadır. Sağlığınızı ön plana alarak yapılan pire ilaçlama işlemi, evinizi saran haşerelere karşı kesin çözüm sunmaktadır. Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için resmi iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

 • Tek daire fiyatı: 100 TL
 • 1 ve 3 Daire Arası: 150 TL
 • 4 ve 5 Daire Arası: 200 TL
 • 6 ve 10 Daire Arası: 350 TL
 • 10 ve 20 Daire Arası 500 TL
 • 20 ve 30 Daire Arası: 650 TL
WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...