Cafe Böcek İlaçlama

Cafelerde, yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren mekanlardır. Açık ve kapalı olmak üzere iki ayrı mekanda da hizmet verebilen bu mekanların düzenli olarak yılın belirli bir dönemlerinde ilaçlama yaptırma zorunlulukları vardır. Fırınların ve unlu gıda mamulleri üreticilerinin ilaçlama konusunda ayrıca dikkatli olmaları gerekmektedir.

Usta İlaçlama olarak, kafeterya başta olmak üzere; fırın, simit salonları, köfte salonları, börek salonu, fast food mekanları, çay bahçeleri, restoran, güveç evleri, pide salonları ve bir çok yemek sektöründe olan firmaya hizmet vermekteyiz.

İletişim Adreslerimiz Tıklayarak Arayabilirsiniz:

Gsm: 0(542) 308 76 76 
Gsm: 0(542) 308 76 77
Ofis: 0(216) 308 76 76 

Cafe Böcek İlaçlama

Tarım Bakanlığı 30 Mart 2015 tarihinde gıda sektöründe çalışan firmalar için bir genelde yayınlamıştır. Bu genelge de işyeri sahipleri doğrudan ruhsata sahip olan ilaçlama şirketleri ile çalışmaları gerektiğini belirtmiştir. Kafeteryalar ve lokantalar sağlık açısından ilaçlama yapmak zorundadırlar.

Haşereler birçok farklı alanda bulunmaktadır bununla beraber sıcak havaların artmasıyla da daha çok üremektedirler. Bu durumu önlemek için kişiler  Cafe böcek ilaçlama üzerinden, önlemlerini alarak sağlıklı ve temiz ortamlar yaratabilirler. Özellikle bu böceklerin çoğalmaması ve yayılmaması için erken dönemlerde böcek ilaçlama işleminin uygulanması gerekmektedir. Genel olarak kişiler tarafından maliyetli olarak görülen bu işlemler, aslında gayet uygun ve uygun fiyatlara yapılmaktadır. Kişiler firmamız üzerinden 7/24 destek alarak kolay bir şekilde ilaçlama işlemi talebinde bulunabilirler.

Böcek ilaçlama işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Geleneksel ve ev yapımı yöntemlerle yapılan böcek ilaçlama işlemleri insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Özellikle haşerelerin yoğun bulunduğu alanlara genel olarak kokulu ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Bu işlem daha çabuk sonuç veren ve problemi hızlı gideren işlemlerdendir. Püskürtme şeklinde uygulanan bu işlem aynı zamanda da böceklerin yavrularını yok etmektedir. Özellikle çok sık üreyen hamam böceklerinin yok edilmesi için bu işlemin uygulanması gerekmektedir. Hamam böcekleri için oldukça etkili olan bu ilaçlama yönteminin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu ilaçlama işleminden sonra ortamın yaklaşık dört saat boş olması gerekmektedir. Kokulu ilaçlama işlemi için Cafe böcek ilaçlama üzerinden profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...