Ev Böcek İlaçlama

Ev Böcek İlaçlama

Ev Böcek İlaçlamaİlk başta ilaçlama ekibimizden sorumlu olan kişi evinize gelip araştırma yapar. Hangi böceğe karşı ne tarz uygulama yapılacağını açıklar. Genel olarak hamam böceği diye bilinen haşere türü içim mutfak kısmından başlanır; mutfak dolaplarının kısmına jel uygulaması yapılır. Genel olarak böcek türlerinin çoğu sıcak alanları sever.(Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası vb.) Bu aletlerin motor kısımlarına jel kullanılır. %80 oranında bu alanlara yuva yaparlar.

Ev ilaçlamasında geri kalan kısımlara da ( lavabo , banyo, salon,koridor,yatak odası,çocuk odası vb.)sıvı uygulama (bariyer uygulaması)yapılır.

Ev Böcek İlaçlama:Bir dairenin ilaçlanması 10 dakika sürmektedir. İlaçlama, binanın en üst katındaki dairelerden başlayıp, en alt dairelerin elaçlanmasıyla son bulmaktadır. Tüm dairelerin ilaçlanması tamamlandıktan sonra, asansör boşlukları, merdivenler ve bina kenarlarının ilaçlanmasına geçilecektir.

Tezgah üstü ve kullanılacak tabak, kaşık vb. ürünleri kullanmadan önce yıkayınız. Süpürgelikler, tezgah altları, elinizin direk temas etmediği bölgelerdeki ilaçları silmeyiniz. Böylece ilaçlar 25 gün daha böcekleri öldürmeye devam edecektir.
Retina ilaçlam ev ilaçlaması  yapmaktadır.
WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...