Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama

Çiyan ilaçlama

Özel olarak bahçeli, müstakil evlerde karşılaşılaştığınız çiyanlar, kırkayaklar ile karıştırılırlar. Görünüş olarak kırkayaklara benzeseler de kesin olarak farklı bir tür olan çiyanlar bahçe böcekleridir. Çiyan, 15-16 ayağa sahip olabildiği gibi 100’den fazla ayağı olan çiyanlar da vardır. Genel olarak turuncu, kahverengi ya da koyu kahverengi olurlar. Baş bölgeleride bir çift anten bulunur. Genel olarak karanlık ve nemli alanlarda yaşamayı seçen çiyanlar, çok hızlı hareket ederler ve kolay kolay fark edilmezler. Çiyan, zehirle avını öldürür ve bu şekilde beslenir. İnsan üzerinde öldürücü etkisi bulunmasa da insanı ısırması gerçekten acı verebilir. Bazen ısırıklar türlü iltihaplara sebep olmaktadır.

Eğer yaşam alanlarınızdan birinde çiyanlarla karşılaştıysanız tecrübeli ve profesyonel böcek ilaçlama servisimizden faydalanabilir, tehlikelere karşı korunabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz çiyanları belirler ve bu böceklerden kurtulmanızda yardımcı olur.

Çiyan İlaçlama Yöntemleri

Çiyan ilaçlaması, sıvı ilaçlama metodu kullanılarak yapılmaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlardır; size zarar vermez. Çiyan ilaçlama, çiyan ilaçlama fiyatları ve istediğiniz her konuda bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...