Fatih Böcek İlaçlama

Fatih böcek ilaçlama firması, en başta Avrupa yakasında yer alan Fatih semti olmak üzere tüm İstanbul’a profesyonel bir şekilde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere böcekler, dünyanın en hızlı üreyen ve bulunduğu yerlere koloniler halinde yerleşen zararlı türlerden biridir. Böcekler, evinizde sizin ulaşamadığınız yerlerde yaşayabilir ve buraya yumurtalarını bırakarak gelişmesi için uygun şartları sağlarlar.

Bu haşereler yalnızca evin gizli yerlerinde değil ayrıca eşyalarınız, mobilyalarınız ve hatta yiyecekleriniz üzerinde gezinerek buralara da yumurta ve zararlı mikroplar saçabilirler. İnsan sağlığını tehdit eden bu haşerelere uzun süre maruz kalındığında ciddi hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu nedenle haşerelere acilen müdahale edilmesi gerekmektedir. Siz de bir haşere problemi yaşamaktaysanız firmamıza ulaşarak böcek ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Fatih Böcek İlaçlama

Doğaları gereği haşereler aynı anda yüzlerce yumurta bırakabilme kapasitesine sahip canlılardır. Özellikle pireler, hamam ve kalorifer böcekleri, örümcekler evlerde en çok karşılaşılan ve en hızlı üreyen canlılardandır. Genel kanı bu haşerelerin genelde müstakil evlere veya bahçe katında görüldüğü yönünde olsa da bu bilgi doğru değildir. Haşereler, yüksek katlarda da görülebilirler. Bunun nedeni haşerelerin ve yumurtalarının eşyalarla evlere kolayca taşınabilmesidir. Örneğin bir kamp sonrası evinizi haşereler sardıysa kamp alanından eşyalarınızla evinize haşere veya haşere yumurtası getirmiş olabilirsiniz. Bu nedenle haşerelere acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Eğer siz de haşere problemi ile uğraşmaktaysanız Fatih böcek ilaçlama servisi ile kısa süre içerisinde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Fatih Böcek İlaçlama Şirketi

Fatih böcek ilaçlama şirketi, Avrupa yakasında bulunan Fatih semti başta olmak üzere tüm İstanbul’da tercih sebebi olmaktadır. Bunun sebebi müşterilerine uygun fiyatlarla haşerelere karşı kesin çözüm vadetmesidir. Firmamız, isteğe bağlı olarak 3 çeşit ilaçlamayı değerli müşterilerine sunmaktadır. İlaçlama çeşitlerinin ilki klasik kokulu ilaçlama yöntemidir. Bu işlemden sonra kişilerin ilaçlanan alana bir süre girmemesi gerekmektedir. Kokusuz ilaçlama yönteminde ise böyle bir önlem almaya gerek yoktur.

Jel ilaçlama ise genellikle kurtulması zor olan haşere türlerinde tercih edilen bir yöntemdir. Siz de ilaçlama türleri ve makineler hakkında detaylı bilgi almak için Fatih böcek ilaçlama şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Böcek İlaçlama Fiyatları

  • Tek daire fiyatı: 100 TL
  • 1 ve 3 Daire Arası: 150 TL
  • 4 ve 5 Daire Arası: 200 TL
  • 6 ve 10 Daire Arası: 350 TL
  • 10 ve 20 Daire Arası 500 TL
  • 20 ve 30 Daire Arası: 650 TL
Call Now ButtonHemen Ara...