Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama

Tahta kurularının en çok bilineni koyu kırmızı ya da kahverengi olanlardı. Yassı bir bedeni olan tahta kurularının 6 ayağı vardır ve yaklaşık 5 mm. boyundadır. Aydınlık yerlerden uzak dururlar. Çok hızlı bir şekilde ürerler. Tahta kuruları, neredeyse her türlü alanda yaşayabilirler. Hiçbir şey yemeden 1 yıl kadar hayatta kalabilirler.

Tahta Kurusu İlaçlama Neden Önemlidir?

Tahtakurusu İlaçlama

Tahta kuruları kan emicidir. Genel olarak gece zamanında kan emmek için bulunduğunuz yere gelirler. Gün içinde karanlık yerlerde gizlenirler. Tahta kurularının ısırma yoluyla herhangi bir hastalık taşıdıkları söylenmemiştir lakin alerjik reaksiyonlara ve kaşıntılara sebep olurlar ve cildin tahriş olmasına neden olabilirler. Tüm memelilerin kanını emen tahta kuruları, sadece sizin değil, evcil dostlarınızın da sağlığını tehlikeye atarlar. Bu nedenle tahta kurusu ilaçlama, zamanında uygulanması gereken son derece mühim bir uygulamadır.

Tahta Kurusu İlaçlama: Evinizdeki Tahta Kurularından Kurtulmanın En Etkili Yolu
Tecrübeli ilaçlama ekibimiz, keşif yapar ve tahta kurularını kolaylıkla belirlerler. Genel olarak evlerin bodrumları, zemin, bahçe katları, laminant ya da zemin döşeme altları, mobilya içleri ve çatılarda bulunan tahta kurusu, tek seferde çok sayıda yumurtalar. Hızlı ürer ve hızlı yayılır. Profesyonel ilaçlama yaptırarak tahta kurularından evinizin ya da diğer yaşam alanlarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Tahta Kurusu İlaçlama Yöntemleri

Tahtakursu İlaçlama

Açık ya da kapalı alanların tahta kurusundan arındırılması için doğru ilaçları doğru metodlar ile uygulamak gerekir. Tahtakurusu ilaçlama, ULV cihazı ile, en az iki kez olacak şekilde (1 hafta ya da 10 gün arayla) yapılmalıdır. Tek sefer yapılan ilaçlama, tahta kuruları için etki göstermemektedir.
İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Usta İlaçlama olarak Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlarımızla sizi ve çevrenizi tahta kurularından kurtarıyoruz! Tahta kurusu ilaçlama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyiz?

Sorununuzu çözmek için şimdi mesaj gönderin.

Tel: 0542 308 76 76
Hemen Ara...